Jsem Daniel Kužela

Filosof, snílek, idealista a pokojný bojovník na cestě za změnou.
Zakladatel neziskové organizace a Social impact podnikatel.

Daniel Kužela

Čtu, objevuji, pozoruji, inspiruji se a často přemýšlím. S otevřenou myslí se snažím sbírat moudrost a naučit se, jak „být“ a jak žít smysluplný život ve zdraví, v souladu se sebou samým, se svou duší, se svým okolím a s planetou, kterou všichni sdílíme.

Podnikl jsem už dlouhou cestu, při které jsem objevoval sám sebe, učil se, nabral spoustu moudrosti a začal měnit sebe a svůj život k lepšímu.

2017 - založení neziskovky

Z Ameriky jsem se vrátil jako jiný člověk. Jakoby už svět nebyl takový, jako dřív. Viděl jsem všechno jinak. Spoustu jsem toho sdílel na své první přednášce.

5 měsíců po svém návratu jsme založil neziskovou organizaci El Grifo. Od té doby jí dávám všechno. Hledám způsoby jak inspirovat a dovést svět k pozitivní změně.

V červenci 2017 jsem pokřtil svůj první projekt Tree Factory. A spoustu dalšího ještě příjde.

2016 - rok zlomu

Uvědomil jsem si, že svou práci můžu dělat odkudkoliv na světě, a tak jsem se rozhodl stát se digitálním nomádem. Letos se to vyplnilo. Dokázal jsem spojit svou touhu vidět celý svět s prací, kterou dělám, a s posláním, které mám. Budu poznávat a objevovat různé kultury, názory, pravdy a moudrosti, soušasné, i ty, které jsou tady už od nepaměti.

A ve druhé řadě - konečně jsem dal dohromady tenhle blog. Chci vám předat všechno, co jsem se už naučil, moudrost, kterou jsem pojal, a také to, jak jsem díky tomu změnil vše k lepšímu, a inspirovat vás k témuž.


V červenci 2016 jsem podstoupil cestu divočinou (PCT).
Tehdy se mi teprve začal skutečně měnit pohled na svět, život i sebe samého.

Dám vám o všem vědět jako prvním

Žádný spam. Žádná reklama. Odhlášení na jedno kliknutí.